TRYBAŁA TEAM

Nasze Biuro Turystyczne Trybała właśnie stworzyło nową odsłonę swojej strony internetowej (link do strony). Musimy przyznać, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty! Strona jest przejrzysta i bardzo łatwo się ją przegląda. Zobaczcie jak prezentuje się strona główna:

Jednak najbardziej urzekły nas strony ofertowe. Są to najbardziej przejrzyste oferty na rynku. Znajdziemy wszystkie niezbędne informację w jednym miejscu. Dowiemy się jak wygląda program zwiedzania, jaka jest cena wycieczki, dowiemy się jak wygląda nocleg na danej wycieczce i wiele innych istotnych informacji. Ponadto pod każdą ofertą zobaczymy zdjęcia i film z danego miejsca, to bardzo pomocne przy wyborze kierunku zwiedzania!

 

Jakie wycieczki znajdziemy na stronie? Wybór jest ogromny. Biuro Trybała stworzyło ponad 100 ofert wycieczek! Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

„Z myślą o ich zróżnicowanych potrzebach podróżniczych i marzeniach przygotowaliśmy ponad 100 rozmaitych koncepcji wycieczek. Kierujemy je do grup zorganizowanych, ale również do dzieci i dorosłych.”

– Jacek Trybała, właściciel Biura

Na stronie znajdziemy wiele możliwych kierunków zwiedzania oto najbardziej popularne z nich:

Wycieczki szkolne do Warszawy

 

Wycieczki szkolne do Wrocławia

Wycieczki szkolne do Krakowa

 

WYCIECZKI DLA GRUP

Podróż to fascynująca przygoda. Odpowiada na głęboką potrzebę odkrywania, którą w sobie nosimy już od dziecka. A ponieważ świat jest pełen skarbów do odkrycia, warto pakować plecak i nie zwlekając, ruszać w drogę.

Pasja

U początków Biura Turystyczno-Konferencyjnego Trybała jest pasja. To ona sprawia, że pragnienie odkrywania nie tylko nie słabnie, ale pociąga innych. To jej firma zawdzięcza żywotność i rozwój. To ona każe znajdować wciąż nowe kierunki w kraju i za granicą, opracowywać programy i zapraszać kolejne grupy na turystyczny szlak. To z niej narodziła się szeroka oferta, pozwalająca grupom swobodnie wybierać cel kolejnej wyprawy.

Pomysł

Organizujemy wycieczki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszym katalogu znajdują się ciekawe propozycje dla szkół i niesztampowa oferta dla firm. Programy komponujemy tak, aby łączyć edukację z rekreacją. Niezależnie od wieku i specyfiki grupy, nasze obozy, kolonie, zielone szkoły i wyjazdy integracyjne służą rozwojowi, pozwalają na spędzenie czasu z ludźmi i przyrodą oraz pomagają w znajdowaniu nowych inspiracji.

Doświadczenie

Nasza praca opiera się na naturalnym zaangażowaniu. Po prostu lubimy to, co robimy. To dlatego mamy mnóstwo pomysłów i od kilkunastu lat nieprzerwanie dbamy o to, aby nasze wycieczki były niebanalne. Lata pracy zaowocowały sprawdzonymi trasami i sensownymi relacjami z kontrahentami. Nasza wiedza wynika z doświadczenia, ponieważ sami wiele podróżujemy.

Bezpieczeństwo

W naszej firmie wiemy, że każda podróż to pewnego rodzaju ryzyko. Robimy zatem wszystko, aby zabezpieczyć jej właściwą organizację. Interesują nas szczegóły. Dbamy o sprawdzony transport, starannie wybieramy miejsca noclegowe, współpracujemy z wykwalifikowanymi przewodnikami. Wiele udanych wyjazdów i powracający do nas klienci świadczą o tym najlepiej.

Baza

Dysponujemy własnymi obiektami, do których zapraszamy nasze grupy na posiłek i nocleg. Ośrodek w Zawoi pozwala na pobyt w malowniczym zakątku Beskidów, jest też świetną bazą wypadową do zwiedzania Małopolski. Hotele w Krakowie natomiast stanowią nieoceniony potencjał dla wszystkich stawiających na zwiedzania królewskiego miasta i jego okolic. Naszym wycieczkom zapewniamy nie tylko odkrywanie świata, ale również komfortowy przejazd, wygodny nocleg i smaczne jedzenie.

Elastyczność

Życie jest pełne niespodzianek, stąd nasza decyzja, aby wychodzić poza sztywne ramy. Nie kierujemy się schematami, bo one często zawodzą. Naszym zdaniem każdy człowiek zasługuje na uwagę, dlatego z każdym rozmawiamy, aby wsłuchać się w jego potrzeby i odpowiedzieć na oczekiwania. Z niezliczonych rozmów rodzą się nowe pomysły i tak właśnie poszerza się nasza oferta.