Ośrodek Wypoczynkowy na Zielone Szkoły

W Beskidach Zachodnich, w malowniczym rejonie u podnóża Babiej Góry mieści się Ośrodek wypoczynkowy „Zawojka”. Został on stworzony z myślą o grupach wycieczkowych, które przyjeżdżają w ten teren, aby zanurzyć się w pięknie przyrody i zaczerpnąć z góralskiej kultury. To miejsce aktywnego wypoczynku, umożliwiające relaksujące spacery, górskie wyprawy, rozgrywki sportowe i zabawy w terenie. Zapraszamy tu szczególnie grupy szkolne. Organizujemy dla nich jednodniowe i kilkudniowe wycieczki szkolne oraz zielone szkoły.

Zielone Szkoły w Górach – nauka poprzez zabawę

Wycieczki szkolne to czas integracji i przygody, zbierania nowych doświadczeń i pięknych wspomnień. Zielone szkoły trwają zwykle dłużej, dając również możliwość odpoczynku i nauki w terenie. Ważne jest, by przy wybranym ośrodku było sporo przestrzeni dla zabaw i gier dzieci i młodzieży. Warto zadbać o smaczne i zdrowe wyżywienie, wygodne pokoje, ładne łazienki i dostęp do sali multimedialnej w razie niepogody.

Ośrodek Wypoczynkowy na Zielone Szkoły

Ośrodek „Zawojka” oferuje piękne widoki, domowe posiłki, salę ze sprzętem do odtwarzania muzyki i filmów, miejsce na ognisko oraz boisko sportowe. Organizujemy zielone szkoły, zapewniając im urozmaicony program pobytu. Mamy mnóstwo pomysłów na zajęcia. Dzieci u nas się nie nudzą. Nasze ekipy instruktorów to osoby z pasją, które z przyjemnością pracują z młodzieżą. Wspieramy szkoły w realizowaniu zagadnień edukacyjnych w połączeniu z rekreacją.

Ośrodek stwarza możliwość aktywnego wypoczynku. Przy obiekcie znajduje się boisko pokryte sztuczną nawierzchnią. Jest ono do dyspozycji młodzieży, można tu organizować gry zespołowe i rozgrywki sportowe. Na zawody drużynowe zapraszamy na polanę, Zielone tereny wspaniale służą za miejsce zabawy połączonej z rywalizacją. Wieczorami przygotowujemy ognisko z pieczeniem kiełbas, przy którym może też zabrzmieć prawdziwa, góralska muzyka. Wśród atrakcji pobytu są między innymi wyprawy górskim szlakiem, zajęcia manualne, zabawy taneczne, wizyty w zagrodzie ze zwierzętami i gry terenowe.

Nasze biuro szczególnie dba o zadowolenie gości. Organizując od lat przeróżne wydarzenia i imprezy turystyczne, uczymy się, jak stale udoskonalać naszą ofertę. Opracowaliśmy metody dostosowywania programu do potrzeb konkretnych grup. Przygotowaliśmy też bogaty zestaw gotowych propozycji do wyboru. Liczne atrakcje udostępniamy naszym klientom jako opcje wymienne. Nasze wycieczki wypełniamy nauką przez zabawę. Wspólnie tworzymy dobre wspomnienia. Wszelkie szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej.

Tak może wyglądać jeden dzień na Waszej zielonej szkole w Zawoi!